Kompleksowa obsługa w zakresie IT

My nie sprzedajemy klientom produktu czy usługi. Oferujemy każdej firmie zintegrowany system zarządzania wspierający właścicieli i zarządy w podejmowaniu decyzji, dostarczający pełną analizę sytuacji finansowej firmy. Poprzez wdrożone przez nas zintegrowane systemy informatyczne firma może w szczegółach przyjrzeć się obszarom przychodów przynoszącym zyski i zostać ostrzeżona o ewentualnych zagrożeniach na kolejnych etapach powstawania produktu, usługi, dystrybucji. W firmach naszych klientów pracownicy, dzięki stworzonym przez nas aplikacjom skupiają się na istocie swojej pracy, a proste mechaniczne czynności są na tyle usystematyzowane, że nie stanowią elementu zagrożenia i wykonywane są automatycznie. Wielu klientów przyznaje, że bez naszych narzędzi nie wyobrażają sobie funkcjonowania ich organizacji.

K.A.Radwańska
Dyrektor Handlowy Synthelix Sp. z o. o.

Usługi utrzymania danych

Rynek usług outsourcingowych ciągle ewoluuje. Klienci poszukują różnorodnych rozwiązań, które zapewnią ich firmom perfekcyjne działanie po jak najniższych kosztach. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, udostępniliśmy klientom Data Center, kompleksowy system do zarządzania strukturą informatyczną. Data Center w Centrum IT Synthelix jest przystosowane do pełnego i profesjonalnego zabezpieczenia baz danych klientów.

W Data Center klienci mają zapewnione:
  • zabezpieczenia antywłamaniowe;
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe;
  • klimatyzację;
  • dodatkowe zasilanie awaryjne;
  • dostęp do sieci kilku niezależnych operatorów;
  • nieprzerwany dostęp klienta do własnych zasobów;
  • optymalizację kosztów związanych z konserwacją i obsługą serwerów.


Synthelix Sp. z o.o., Biuro: ul. B. Prusa 1/4, 50-319 Wrocław, telefon: +48 71 793 95 81, Faks: +48 71 794 05 05, e-mail: biuro@synthelix.com