Efektywne rozwiązania ERP dla średnich firm produkcyjnych

O wdrożeniu systemu abas ERP zdecydować mogą elastyczność oprogramowania wpływająca na krótki czas wdrożenia, bardzo dobry współczynnik jakości do ceny, niezależność pod względem platformy technicznej Linux, Unix czy Windows, nezawodność, łatwośc integracji dodatkowych funkcjonalności, użyteczność, wielojęzyczność czy wielonarodowość... i przede wszystkim zadowoleni klienci.

"Powodem dla którego zdecydowaliśmy się na system ABAS jest jego niespotykana elastyczność przy wprowadzaniu własnych modyfikacji. Ważnym jest abyśmy mogli we własnym zakresie adaptować oprogramowanie w celu sprostania wymaganiom klientów."

Jan Klimek, Ripploh Elektrotechnik GmbH

abas ERP

Abas ERP, to oprogramowanie dla firm produkcyjnych wspierające je w procesie zarządzania. System klasy erp jest odpowiedzią na nurtujące kadrę menadżerską pytania dotyczące zwiększenia przychodów, zmniejszenia kosztów i w efekcie podniesienia zysku osiąganego w określonym czasie.

Szczególnie złożony w ocenie jest proces produkcyjny, na który składają się koszty surowców, materiałów, usług, robocizny, koszty eksploatacji narzędzi, maszyn i urządzeń itd. Dodatkowo w przeważającej większości firmy opierają swoją strategię na różnorodności produktów.

System erp Abas ERP w trakcie bieżących procesów produkcyjnych, tworzy podstawę do analiz finansowych wchodzących w skład rachunkowości zarządczej. Analizy można przeprowadzać w kontekście produktów, grup produktów, usług, grup usług oraz w zależności od organizacji działów, wydziałów, oddziałów, jednostek gospodarczych itd.

Obszarami funkcjonalności oprogramowania dla firm produkcyjnych abas ERP są:

Obszary funkcjonalności Abas ERP


Głównymi zaletami systemu erp są:
  • informacja zarządcza dla każdego procesu w firmie;
  • w dowolny sposób ułożony plan analiz (łatwość adaptacji);
  • elastyczny, wygodny w użytkowaniu system;
  • krótki czas wdrożenia;
  • niskie koszty eksploatacji systemu;
  • wysoka jakość w standardzie;
  • szybki zwrot z inwestycji;
  • łatwość integracji z dowolnymi, dodatkowymi funkcjonalnościami stworzonymi na potrzeby firmy;
  • bezpieczeństwo danych.

Abas Software jako programy klasy erp pracują dla wielu branż, w tym: motoryzacji, budownictwa, elektrotechniki, obróbki metali, inżynierii przemysłowej, procesów przemysłowych, produkcji maszyn, produkcji opakowań, przemysłu: chemicznego, towarów konsumpcyjnych, spożywczego, drzewnego i meblowego, jubilerskiego, mechanicznego, tworzyw sztucznych, dostawczego i wielu innych.Synthelix Sp. z o.o., Biuro: ul. B. Prusa 1/4, 50-319 Wrocław, telefon: +48 71 793 95 81, Faks: +48 71 794 05 05, e-mail: biuro@synthelix.com