Filozofia Synthelix

Już na studiach zrozumiałem, że nowe technologie, nieustanna edukacja i ciężka praca stanowi podstawę każdego sukcesu, a to właśnie sukces motywuje nas do dalszego rozwoju. Po kilkunastu latach międzynarodowego doświadczenia w branży informatycznej, postanowiłem założyć własną firmę, w której idea sukcesu miała stać się motywacją dla jej pracowników i źródłem zadowolenia Klientów. Dziś, każdy nowy projekt i każde spotkanie z nowym człowiekiem, to kolejne doświadczenia, które stają się inspiracją dla nowych pomysłów. Ten przepis na swoistego rodzaju perpetuum mobile, przyświeca mi każdego dnia i sprawia, że zaczynam go głodny kolejnego sukcesu.

Bartosz Mnich
Prezes Zarządu Synthelix Sp. z o.o.

Synthelix

Synthelix, to firma zajmująca się od lat na rynku międzynarodowym wyspecjalizowanymi usługami informatyki i nowych technologii.

Od początku bazujemy na wiedzy wysokiej klasy specjalistów, tak że dzisiaj Synthelix składa się ze zgranego zespołu profesjonalistów w dziedzinach informatyki, telekomunikacji, finansów, rachunkowości, prawa podatkowego, prawa gospodarczego i zarządzania.

Przy pomocy najnowocześniejszych technologii kreujemy informatyczne narzędzia dla naszych klientów tak, aby mogli podejmować najbardziej trafne i najkorzystniejsze decyzje biznesowe.

Organizacja

Synthelix, to przede wszystkim doskonała organizacja, wykorzystująca potencjał naszego zespołu dla wymiernych korzyści naszych Klientów.


Wykres doświadczenia pracowników SynthelixWykres struktury wykształcenia pracowników Synthelix

Polityka jakości

Najwyższa jakość usług oraz troska o bezpieczeństwo danych jest naszym priorytetem. Zależy nam na tym, aby przy każdym kontakcie satysfakcja naszych Klientów była pełna. Pomaga nam w tym ciągłe monitorowanie rynku branżowego i wykorzystywanie nowych technologii.

Dlatego korzystamy w naszej firmie z systemu zarządzania, który zapewnia najwyższą jakość, na każdym etapie realizacji projektu. Zadania wykonujemy według procedur opracowanych w oparciu o normy ISO 20000 oraz ISO 27001. Dzięki temu nasi Klienci znajdują w nas odpowiedzialnego partnera, spełniającego ich najwyższe wymagania.

Wynikiem naszej polityki jakości jest:
  • wyjątkowo krótki czas realizacji projektów;
  • wysoki poziom dbałości o potrzeby Klientów;
  • bardzo duże doświadczenie wdrożeniowe i integracyjne;
  • wyszkolony i zmotywowany zespół nastawiony na realizację projektów podporządkowanych życzeniom Klientów;
  • zorientowanie na wspólny sukces;
  • systematyczne podnoszenie jakości produktów naszych partnerów biznesowych.
Synthelix Sp. z o.o., Biuro: ul. B. Prusa 1/4, 50-319 Wrocław, telefon: +48 71 793 95 81, Faks: +48 71 794 05 05, e-mail: biuro@synthelix.com